Zone
Free
ID    Password

„Poleć link (strone) znajomemu” .

W jednym z numerów NEWSWEEKa z początku tego roku (nr. 20/03) zamieszczono następujący tekst:

     Poruszanie się po gwałtownie rosnących zasobach Internetu i wyszukiwanie potrzebnych danych będzie wymagało wprawy i kunsztu. […] Przedsiębiorcy potrzebują bowiem szybkiego dostępu do informacji o rynkach zbytu, konkurencji, nowinkach technologicznych itp. - Firmom bardziej opłaca się zatrudnić do tego kogoś z zewnątrz, niż tworzyć specjalny etat[..]Na Zachodzie, zwłaszcza w USA i Niemczech, infobrokerzy już robią furorę - jest ich tam kilkadziesiąt tysięcy.

     Naszym zdaniem już dziś jest taka sytuacja. Ogólnopolska Sieć Informacji zajmuje się tym zagadnieniem od 11 lat tworząc internetowy portal gospodarczy www.cyberbiznes.pl. Gromadzimy i rozpowszechniamy tam informacje o przedsiębiorstwach działających na polskim rynku oraz staramy się im pomagać w znajdowaniu nowych odbiorców zarówno w kraju jak i za granicami. Wielu klientów dzięki nam sprzedało swoje wyroby odbiorcom, których dotąd nie znali, wyeksportowali swoje towary do krajów, które wydawały się dotąd niedostępne. Pierwszym problemem jaki zauważamy na naszej drodze to postrzeganie Internetu w przedsiębiorstwach. Pokutuje u nas „moda” na Internet. Rzadko kiedy spotkać można przedsiębiorstwo, które choćby codziennie odbierało listy elektroniczne. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego nasza firma przesyłając ofertę zakupu lub kontraktu exportowego monitoruje tę sytuację. Jeśli klient nie odbiera wysłanej do niego poczty staramy się powiadomić go o czekającym na niego liście. W najlepszej pod tym względem sytuacji znajdują się klienci posiadający telefony komórkowe w sieci PLUS GSM. Ten operator udostępnił usługę pozwalającą nam powiadamiać abonentów o nadejściu e-maila na ich konto pocztowe. Zasadą w naszej firmie jest również powiadamianie telefoniczne o zalegających ofertach w skrzynkach pocztowych. Oczywiście nie wszystkie przedsiębiorstwa korzystają z dobrodziejstwa jakim jest Internet. Do tych klientów wysyłamy oferty faksem. Zdajemy sobie sprawę, że na obecnym etapie rozwoju Internetu w Polsce nasza rola nie kończy się na wysyłaniu e-maili lecz również na edukowaniu przedsiębiorstw.

     Inne narzędzie jakie stworzyliśmy to unikalny w Polsce system internetowej informacji gospodarczej. Nigdzie indziej w polskim internecie internauta nie ma możliwości wpisania zapytania do portalu licząc na spływ odpowiedzi i ofert. Nasza firma dzięki temu, że współpracuje z kilkudziesięcioma biurami informacji w kraju ma możliwość odnalezienia towaru, usługi bądź firmy wykorzystując do tego budowane od 13 lat bazy danych oraz sztab fachowców zatrudnionych w tych biurach.

     Zdajemy sobie sprawę z tego, że obrót gospodarczy jaki jest skupiony w internecie jest na razie tylko cząstką rzeczywistego obrotu w Polsce. Istnieją oczywiście rozmaite aukcje internetowe lecz każda z nich jest przeznaczona w zasadzie dla osób fizycznych. Zdając sobie z tego sprawę postanowiliśmy zbudować Hurtową Giełdę w oparciu o nasz portal www.cyberbiznes.pl Narzędzie to ma służyć przedsiębiorcom w sprzedaży swoich towarów, nadwyżek magazynowych oraz wolnych mocy przerobowych. Jesteśmy przekonani, że mając oglądalność na poziomie 500.000 odwiedzin dziennie będziemy w stanie skupić wokół naszej giełdy tych, którzy na codzień zajmują się zaopatrzeniem przedsiębiorstw handlowych lub eksportowych. Wielu przedsiębiorców ma problemy z pozbyciem się zalegających zapasów szczególnie gdy drogie powierzchnie przedsiębiorstw przeznaczone są na cele produkcyjne a nie na magazynowe. Z drugiej zaś strony codziennie mamy dowody na to, że wiele przedsiębiorstw handlowych poszukuje tanich towarów z wyprzedaży, końcówek serii, towarów “po 4 zł”. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów i serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Równocześnie prosimy aby wszelkie nawet najbardziej krytyczne uwagi były przekazywane nam na adres info@cyberbiznes.pl.


Redakcja Cyberbiznesu

info@cyberbiznes.plFOR FIRMS | ADD URL | MAKE AN ENQUIRY | CONTACT | STATS | FREE OF CHARGE FOR COMPANIES | Numery kierunkowe | O nas | Oferty kupna | Sprzedaj dlugi | www.swieze-owoce.pl | www.swieze-warzywa.com.pl | www.kauf-angebote.com | www.offers-purchase.com | http://предложения-покупки.рф/ |
           Copyright © 1997--2018 BIG All rights reserved          design&create sa&mr&big


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem