Giełda przeznaczona została dla użytkowników zainteresowanych kupnem i sprzedażą towarów bądź usług według następującego regulaminu

REGULAMIN GIELDY

Giełda przeznaczona została dla użytkowników zainteresowanych kupnem i sprzedażą towarów bądź usług według następującego regulaminu.

 1. Oferty na giełdzie maja prawo  umieszczać tylko podmioty gospodarcze zarejestrowane w bazie danych Cyberbiznes. Korzystanie z ofert jest zastrzeżone tylko dla firm i osób chcących dokonać zakupu towaru wystawionego na giełdzie.

 2. Zgłoszenie do giełdy następuje poprzez zamówienie składane przez zarejestrowany podmiot za pośrednictwem partnera odpowiedzialnego za zamieszczenie oferty firmy.

 3. Każda firma, która chce zamieścić ofertę na giełdzie musi zgłosić się do lokalnego partnera celem dokonania rejestracji oraz zapoznania się z warunkami wykupienia abonamentu. Wykupienie abonamentu gwarantuje możliwość bezpłatnego zamieszczania ofert na giełdzie w okresie trwania abonamentu.

 4. Każdorazowo oferta zamieszczona na giełdzie jest umieszczana na okres 14 dni. Przedłużenie ważności oferty następuje za pośrednictwem formularza wysyłanego przez system w przeddzień zakończenia terminu ważności oferty. Przedłużenie może zostać również dokonane przez Partnera systemu na telefoniczne zlecenie.

 5. Cyberbiznes. nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ofert. Oferty zamieszczane są na odpowiedzialność firmy wystawiających dany towar na giełdzie i są jej ofertą handlową.

 6. Cyberbiznes nie pośredniczy w kontaktach pomiędzy użytkownikami Giełdy oraz nie pobiera żadnych opłat za zawierane transakcje kupna-sprzedaży.

 7. Cyberbiznes gwarantuje, że dane teleadresowe podane w ofertach są aktualne i prawidłowe.

 8. Cyberbiznes zastrzega sobie wszelkie prawa do zamieszczonych w giełdzie ofert. Zabrania się kopiowania treści ofert oraz zdjęć zamieszczanych w niniejszym serwisie. Wykorzystywanie ofert niezgodne z powyższym regulaminem lub też w innym celu niż cel zakupu towarów wystawianych na giełdzie będzie powodować skutki prawne przewidziane w Kodeksie Cywilnym i Karnym.

 9. Wszelkie zmiany w regulaminie będą ogłaszane z wyprzedzeniem 2 tygodni.

   

Zawartość strony giełda nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego, a służy jedynie informacji handlowej, tak więc złożenie zamówienia nie oznacza zawarcia umowy kupno-sprzedaż.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy lub ceny nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.