logo
20 lat doświadczenia
INFORMACJA GOSPODARCZA
Czat z konsultantem
Strefa Bezpłatna
Załóż konto
logo
25 lat doświadczenia
INFORMACJA
GOSPODARCZA

INFORMACJA GOSPODARCZA

Infolinia +48 68 320 93 43

Szukasz producenta, dostawcy?

Napisz czego potrzebujesz
Strefa Bezpłatna
Załóż konto
Wyświetl:
50
Strona 1 z 21

Data publikacji: 2024-07-04

SZUKAM PRODUCENTA RAM DO ŁÓŻEK DO HORECA

Szukam producenta ram do łóżek do HoReCa. Jesteśmy zainteresowani znalezieniem producenta, który jest w stanie wyprodukuje takie meble do projektów horeca. Jesteśmy firmą z Węgier.

Kraj: Węgry

title
ELEMENTY Z DREWNA MEBLOWE

Data publikacji: 2024-06-17

SZUKAM DOSTAWCY NÓG DREWNIANYCH I OZDÓB MEBLOWYCH

Szukam dostawcy nóg drewnianych i ozdób meblowych. Interesują nas nogi meblowe i elementy ozdobne w stylu jak na foto: link do pliku . Jesteśmy czeską firmą.

Kraj: Republika Czeska

title
NOGI MEBLOWE DREWNIANE

Data publikacji: 2024-05-19

SZUKAM DOSTAWCÓW OPAKOWAŃ Z DREWNA

Szukam dostawców opakowań z drewna. Interesuje nas producent opakowań drewnianych: palet, podnośników i skrzyń drewnianych z certyfikatem ISPM 15. Kilka zdjęć produktów które potrzebujemy: link do pliku . Jestesmy firmą z Rumunii.

Kraj: Rumunia

title
PALETY DREWNIANE SPECJALNE

Data publikacji: 2024-05-12

ZLECĘ PRODUKCJĘ PODSTAW Z DREWNA POD MEBLE TAPICEROWANE

Zlecę produkcję podstaw z drewna pod meble tapicerowane. Wg wzorów: link do pliku . Jesteśmy czeską firmą.

Kraj: Republika Czeska

title
ELEMENTY DREWNIANE MEBLI TAPICEROWANYCH

Data publikacji: 2024-05-09

ZLECĘ PRODUKCJĘ MEBLI Z DREWNA WG WZORU

Zlecę produkcję mebli z drewna wg wzoru. Produkcja ciągła i długoterminowa. Poszukujemy producenta mebli drewnianych z własną stolarnią CNC, zapleczem surowcowym (najlepiej własny tartak i suszarnia) oraz doświadczeniem w produkcji, wykończeniu olejami i woskami oraz pakowaniem w kartony. Foto poglądowe: link do pliku . Nasza firma oferuje: Własne wzory Stałą współpracę: Szukamy partnerów, którzy chcą

Kraj: Niemcy

title
MEBLE STYLOWE

Data publikacji: 2024-05-05

ZLECĘ PRODUKCJĘ ŁAWEK I MEBLI OGRODOWYCH Z SOSNY

Zlecę produkcję ławek i mebli ogrodowych z sosny. Odbiorca zachodni, specjalizujący się w handlu hurtowym, nawiąze współpracę z firmą produkującą meble ogrodowe z suchego drewna, przede wszystkim ze sosny. Obecnie poszukujemy dostawcy, który wykona ławki ogrodowe oraz komplety mebli ogrodowych według naszych wytycznych i załączonych zdjęć : link do pliku . Wymagany certyfikat FSC lub PEFC. Gwarantujemy

Kraj: Niemcy

Data publikacji: 2024-04-07

SZUKAM PRODUCENTA TRZONKÓW DREWNIANYCH DO NARZĘDZI

Szukam producenta trzonków drewnianych do narzędzi. Trzonki do łopat, kilofów, szpadli, siekiery, motyki. Jesteśmy słowacką firmą.

Kraj: Słowacja

title
TRZONKI DREWNIANE DO ŁOPAT

Data publikacji: 2024-03-13

ZLECĘ PRODUKCJĘ WYROBÓW Z MODRZEWIA

Zlecę produkcję wyrobów z modrzewia. Niemiecka firma dystrybucyjna na rynek zachodni nawiąże współpracę z producentami wyrobów z drewna modrzewiowego do realizacji własnych projektów. W załączniku zdjęcie podgladowe przykładowego wyrobu - link do pliku . Gwarantujemy stabilną współpracę oraz terminowe płatności. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Mówimy po polsku.

Kraj: Niemcy

title
DONICE OGRODOWE DREWNIANE

Data publikacji: 2024-02-26

KUPIĘ REGAŁY PIWNICZNE AŻUROWE

Kupię regały piwniczne ażurowe. Wykonane z sosny lub świerka, wilgotność do 15 procent. Bez sinizny, dopuszczane niewypadające sęki. Ładunki całosamochodowe. Wymiary mix. Jesteśmy niemiecką firmą.

Kraj: Niemcy

Data publikacji: 2024-02-26

ZLECĘ PRODUKCJĘ ELEMENTÓW TOCZONYCH W DREWNIE

Zlecę produkcję elementów toczonych w drewnie. Ilości 2 i 5 tys miesięcznie. Rysunki: link do pliku link do pliku . Jesteśmy niemiecką firmą.

Kraj: Niemcy

Data publikacji: 2024-02-21

POSZUKUJĘ PRODUCENTA FORMATEK BUKOWYCH I DĘBOWYCH

Poszukuję producenta formatek bukowych i dębowych. Formatki o wymiarach 900x250x20. Pod schody. Jesteśmy firmą z Wielkiej Brytanii.

Kraj: Wielka Brytania

title
PŁYTY KLEJONE DĘBOWE

Data publikacji: 2024-02-17

NOGI DREWNIANE TOCZONE ORAZ FREZOWANE

Poszukuje: Szukam producenta nog drewnianych w debie oraz w buku na surowo.

Kraj: Niemcy

title
NOGI MEBLOWE DREWNIANE

Data publikacji: 2024-02-04

ZLECĘ PRODUKCJĘ PALET FITOSANITARNYCH

Zlecę produkcję palet fitosanitarnych. 1. Paleta 1100x1000x120 mm klocek 100mm, 2. Paleta 1100x800x144 mm, Suche. Ilości całosamochodowe. Producent z południowo-wschodniej Polski.

Kraj: Polska

title
PALETY DREWNIANE NA ZAMÓWIENIE

Data publikacji: 2024-02-02

KUPIĘ KÓŁKA DREWNIANE DO KARNISZY

Poszukuje: Kupię kółka drewniane do karniszy rozmiar 37/55. Ilości hurtowe.

Kraj: Polska

Data publikacji: 2024-01-17

SZUKAM PRODUCENTA BLATÓW Z PŁYTY KLEJONEJ

Szukam producenta blatów z płyty klejonej. Niemiecka Firma dystrybucyjna na rynek zachodni nawiąże współpracę z producentami wyrobów z płyty klejonej, a konkretnie blatów do stołów barowych o następujących parametrach: - Materiał: sosna/świerk - Formaty: blaty okrągłe o średnicy 70-79 cm oraz blaty prostokątne o wymiarach 160/180 x 60 cm - Grubość blatu: 25-27 mm - Blaty zabezpieczone lakierem bezbarwnym, przeciwdziałającym warunkom

Kraj: Niemcy

title
BLATY DREWNIANE

Data publikacji: 2024-01-03

KUPIĘ BLATY ŚWIERKOWE

Poszukuje: Zakupie blaty swierkowe nie szlifowane 50x 520x2200 listwy laczone na dlugosc moga byc modre, seki dopuszczalne sporadycznie ,zdrowe do dwóch cm,z przeznaczeniem na wklady drzwiowe, miesiecznie ok 20m3

Kraj: Polska

title
BLATY DREWNIANE

Data publikacji: 2023-12-13

SZUKAM WYKONAWCY KULEK CEDROWYCH

Poszukuje: Szukam firmy do stałej współpracy w oparciu o minimum 5000szt/mies. Kulki z naturalnego drewna cedrowego - oczekuję gotowy produkt. Cena max 1zł za kulkę.

Kraj: Luxemburg

title
STOLARSTWO

Data publikacji: 2023-12-03

ZLECE PRODUKCJĘ MEBLI OGRODOWYCH SOSNOWYCH

Zachodni Dystrybutor nawiaze wspolprace z Partnerami branzy stolarsko/drzewnej, do produkcji mebli ogrodowych ze sosny na podstawie naszych Projektow. Gwarantujemy jako odbiorca stala wspolprace, gwarantowana platnosc oraz kontynualne skladanie zamowien przy hurtowych odbiorach kompletych ladunkow calotirowych na bazie EXW Polska. Prosimy zainteresowanych o nawiazanie kontaktu. Rozmawiamy po polsku.

Kraj: Niemcy

Data publikacji: 2023-11-30

SZUKAM PRODUCENTA PALISADY TOCZONEJ

Poszukuje: Poszukuje producentów palisady toczonej z drewna akacji o następujących wymiarach: dł. 1,8m 2m 2,25m 2,5m 3m o średnicy 8-10 : 10-12cm W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Kraj: Polska

Data publikacji: 2023-11-29

KUPIĘ SUCHE ELEMENTY SOSNOWE

Kupię suche elementy sosnowe. Skupujemy suche drewno sosnowe 50*150, 100*100, 22/25*100. Cena i jakość. Jesteśmy litewską fabryką.

Kraj: Litwa

title
TARCICA SUSZONA

Data publikacji: 2023-10-12

ZLECĘ PRODUKCJĘ KOŁKÓW DREWNIANYCH SOSNOWYCH

Poszukuje: Poszukuje producenta drewnianych kolkow z surowego drewna sosnowego 27x27x1000mm (kwadratowe zaostrzone na okrągło). Duze zamowienie roczne ok 500 000 Zainteresowanych proswe o kontakt

Kraj: Albania

title
STOLARSTWO

Data publikacji: 2023-10-11

ZLECĘ PRODUKCJĘ REGAŁÓW Z KLEJONKI

Zlecę produkcję regałów z klejonki. Regał lakierowany lakierem bezbarwnym, półki z klejonki, (zdjęcie: link do pliku .) W sklad asortymentu regałów wchodza regały: 3-półkowe 4-półkowe 5-półkowe 6-półkek Zainteresowanym produkcją regałów chętnie udostepnimy dokumentację produktu do wyceny i wykonania wzorow. Prosimy o kontakt mailowy. Rozmawiamy po polsku.

Kraj: Niemcy

Data publikacji: 2023-08-25

ZLECĘ PRODUKCJĘ KRZESEŁ

Zlecę produkcję krzeseł. 3 rodzaje krzeseł tj.: krzesło boczne, krzesło barowe i krzesło wypoczynkowe. Sytuacja jest taka, że ​​nie powstał jeszcze atlas, który trzeba wykonać ze sklejki w dwóch częściach. wewnątrz i na zewnątrz, gdzie wewnątrz należy go połączyć z plastikowym zapięciem w kolorze kości słoniowej (mamka papka), gdyż obie części będą wleczone materiałem lub skórą i po ich pociągnięciu trzeba będzie je ze sobą spiąć.

Kraj: Litwa

title
KRZESŁA BAROWE - TYPU HOKER

Data publikacji: 2023-08-22

KUPIE WYROBY OGRODOWE

Poszukuje: Poszukuje producentów wyrobów ogrodowych z drewna modrzewia z certyfikatem FSC, jestem zainteresowany zakupem płotów, furtek, bram, drewna konstrukcyjnego a także deskami struganymi czterostronnie przez cały rok.

Kraj: Polska

Data publikacji: 2023-08-10

SZUKAM DOSTAWCY PALET

Szukam dostawcy palet. Palety drewniane Euro EPAL 120x80 cm: 1000 sztuk miesięcznie. Jednorazowe EWP 120x80cm: 1500 sztuk miesięcznie.

Kraj: Republika Czeska

title
PALETY DREWNIANE JEDNORAZOWE

Data publikacji: 2023-08-08

KUPIĘ KOZIOŁKI MALARSKIE

Kupię koziołki malarskie. Firma z Niemiec nawiaze stala wspolprace z producentami kobylek ( koziolkow malarskich ) ze sosny , buka. Modele standartowe , przekroje listw do ustalenia. Kompl. ladunki calotirowe. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Rozmawiamy po polsku.

Kraj: Niemcy

Data publikacji: 2023-08-02

ZLECĘ PRODUKCJĘ DROBNYCH MEBLI

Zlecę produkcję drobnych mebli. Firma poszukuje Partnerow z branzy drzewno-meblowej , ktorzy sa w stanie produkowac drobne meble z udzielem plyty klejonej i wykonczenia w lakierze bezabarwnym. Glownym materialem jest sosna w Kl. AB/BB. Prosimy zainteresowanych o nawiazanie z nami kontaktu i przedstawienie swojej firmy, lacznie z Panstwa produkowanym dotychczas asortymentem . Rozmawiamy po polsku.

Kraj: Niemcy

title
MEBLE Z DREWNA BUKOWEGO

Data publikacji: 2023-07-28

SZUKAM PRODUCENTÓW DONIC I POJEMNIKÓW Z DREWNA

Duńska firma szuka producentów donic i pojemników z drewna. Donice są w prostych formach, malowane, wykonane ze sklejki lub pełnego drewna, może być sosna/ buk. Drewno jest do użytku wewnętrznego. Ważna jest jakość wykończenia, detale i kolorystyka. Ilość: pierwsze zamówienie próbne, następnie około 100 sztuk w jednej partii. Preferujemy firmy, które wykorzystują rozwiązania ekologiczne, drewno PEFC/ FSC. Możemy również wykorzystać drewno

Kraj: Dania

Data publikacji: 2023-07-12

SZUKAM DOSTAWCY BLATÓW DĘBOWYCH

Szukam dostawcy blatów dębowych. Producenta. Jesteśmy firmą z Litwy.

Kraj: Litwa

title
BLATY DĘBOWE

Data publikacji: 2023-06-28

ZLECĘ PRODUKCJĘ ELEMENTÓW Z DREWNA KLEJONEGO

Zlecę produkcję elementów z drewna klejonego. Poszukujemy certyfikowanego dostawcy części brzozowych FSC. Muszą być wykonane z drewna klasy 1. Zdjęcie wymiary: link do pliku . Potrzebujemy półproduktu. 65x104mm w najgorszym przypadku klejone z 2szt. Zdjęcie przedstawia produkt końcowy, na którym widoczna jest linia klejenia, która jest nie do zaakceptowania przez klienta. Jesteśmy firmą z Litwy.

Kraj: Litwa

Data publikacji: 2023-06-21

SZUKAM PRODUCENTA LAMELI ŚCIENNYCH

Szukam producenta lameli ściennych. Interesuje nas firma która może wyprodukować lamele podobne do tych na zdjęciu: link do pliku . Mogą być z naturalnego drewna, z MDF i innych materiałów. Jesteśmy firmą z Litwy.

Kraj: Litwa

Data publikacji: 2023-06-21

SZUKAM DOSTAWCÓW BLATÓW SOSNOWYCH

Poszukuje: Zakupimy blaty sosnowe klejone , stała wspołpraca. zapotrzebowanie 20-40 m3 miesięcznie. gr. 42 , szer. od 350 do 650 mm łączone na mikrowczepy meblowe dł. 5000 mm wilgotność 8-10 procent szczegóły przedstawia załączony rysunek. - link do pliku .

Kraj: Polska

title
PŁYTY KLEJONE LITE

Data publikacji: 2023-06-19

SZUKAM STAŁEGO DOSTAWCY BĘBNÓW DREWNIANYCH NA KABLE

Szukam stałego dostawcy bębnów drewnianych na kable. Jesteśmy czeską firmą, specjalizujemy się w takim towarze, szukamy nowych dostawców.

Kraj: Republika Czeska

Data publikacji: 2023-06-12

KUPIĘ SKRZYNKI DREWNIANE NA WARZYWA

Kupię skrzynki drewniane na warzywa. Poszukujemy skrzynek drewnianych 40x60x12, 40x60x20, 40x30x12. Proszę o przesłanie mi e-maila z cenami łącznie z kosztami wysyłki do Czech. Jeden samochód tygodniowo.

Kraj: Republika Czeska

Data publikacji: 2023-06-04

SZUKAM PRODUCENTA PODESZEW Z DREWNA

Szukam producenta podeszew z drewna. Do produkcji drewniaków. Jesteśmy firmą za Szwecji.

Kraj: Szwecja

Data publikacji: 2023-05-14

KUPIĘ LISTWY DĘBOWE

Kupię listwy dębowe. Listwy drewniane dębowe (szlifowane) o długości 3000 mm i przekroju 20 x 9 mm zgodnie z załączonym zdjęciem. Nasze obecne zużycie wynosi około 3000 mb miesięcznie. Zdjęcie: link do pliku . Jesteśmy czeską firma.

Kraj: Republika Czeska

Data publikacji: 2023-05-09

STOŁY I ŁAWKI PIWNE . DUŻE ILOŚCI

Poszukuje: Witam , Poszukujemy stołów i ławek piwnych w dużych ilościach . W załączeniu zdjęcia z dokładnymi wymiarami i ilościami oraz zdjęcia poglądowe zestawów - link do pliku .

Kraj: Polska

title
MEBLE OGRODOWE DREWNIANE

Data publikacji: 2023-04-02

ZLECĘ PRODUKCJĘ RAM DREWNIANYCH DO KRZESEŁ

Zlecę produkcję ram drewnianych do krzeseł. Jesteśmy litewskim producentem.

Kraj: Litwa

Data publikacji: 2023-03-29

NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ Z PRODUCENTEM DOMKÓW OGRODOWYCH Z DREWNA

Nawiążę współpracę z producentem domków ogrodowych z drewna. Jesteśmy litewskim producentem. Kontakt po angielsku.

Kraj: Litwa

Data publikacji: 2023-03-28

KUPIĘ PALISADY SOSNOWE

Poszukuje: Zakupię palisady /słupy sosnowe w dobrej jakosci obróbki : Mogą być ostrzone lub fazowane. Średnica 10-14 mm, długość -2.0 2.20 3.04.05.0 m. Prosimy o ofertę.

Kraj: Polska

title
SŁUPY DREWNIANE

Data publikacji: 2023-03-21

ZLECĘ PRODUKCJĘ NÓG DREWNIANYCH DO SOF

Zlecę produkcję nóg drewnianych do sof. Produkcja według naszych rysunków. Szczegóły dla zainteresowanych. Jesteśmy litewskim producentem mebli.

Kraj: Litwa

title
NOGI MEBLOWE

Data publikacji: 2023-03-20

SZUKAM DOSTAWCÓW KOŁKÓW LESZCZYNOWYCH

Poszukuje: Poszukuję osób / firm zajmujących się leszczyną. Potrzebuje kołki o długości 75 cm i średnicy 3-4cm Kołki służą do produkcji gwoździ leszczynowych. Mile widziana długotrwała współpraca:

Kraj: Polska

Data publikacji: 2023-03-16

ZLECĘ PRODUKCJĘ NÓG MEBLOWYCH Z DREWNA

Zlecę produkcję nóg meblowych z drewna. Załączony rysunek nóg dębowych: link do pliku . Noga nr 191 olejowana na biało Noga nr 191 olejowana Noga nr 191 malowana na czarno. Całkowite ilości mogą wynosić 1000-1500 sztuk / miesiąc. Jesteśmy firmą z Litwy.

Kraj: Litwa

Data publikacji: 2023-03-15

ZLECĘ PRODUKCJĘ KOLEKCJI STOLIKÓW KAWOWYCH Z DREWNA

Zlecę produkcję kolekcji stolików kawowych z drewna. Nasze wzory. Nogi z drewna dębowego. Blat może być dąb naturalny lub fornir dębowy. Zabarwienie Z lakierem Bejca Wenge + Z lakierem Czarna bejca + Z lakierem. Jesteśmy firmą z Litwy. Szczegóły dla zainteresowanych.

Kraj: Litwa

Data publikacji: 2023-03-13

SZUKAM DOSTAWCY GALANTERII Z DREWNA

Nawiążę wspołpracę z producentami galanteri drzewnej w asortymencie jak: skrzynki ozdobne , taboreciki, przystawki, karminiki, budki lęgowe, skrzynki na owoce i warzywa, itp. Drobny asortyment do codziennego uzytkowania w domu Drewno lite, masyw, sosna / świerk z ważnym certyfikatem FSC. Po zainteresowaniu sie naszym zapytaniem prosimy o nawiazanie kontaktu, celem przeslania dalszych szczegolow Jesteśmy firmą z Niemiec, rozmawiamy

Kraj: Niemcy

Data publikacji: 2023-03-09

ZLECĘ PRODUKCJĘ KOZIOŁKÓW MALARSKICH

Zachodni dystrybutor nawiaże stałą współprace z producentami branży drzewnej, którzy byliby zainteresowani stalymi dostawami towaru na bazie hurtowych odbiorow koziołków malarskich z drewna sosnowego/świerkowego lub bukowego. Wymiar listwy 17 x 40mm , ewentualnie może byc przyjety wymiar listwy producenta ( zdjęcie link do pliku ). Zapotrzebowanie na I półrocze 1 -2 TIRy.

Kraj: Niemcy

Data publikacji: 2023-03-08

SZUKAM PRODUCENTA DREWNIANYCH ELEMENTÓW DO BARÓW I RESTAURACJI

Szukam producenta drewnianych elementów do barów i restauracji . Takich jak stojaki na tablice, tablice kredowe, uchwyty na menu, pudełka. Jesteśmy firmą ze Szwecji.

Kraj: Szwecja

title
STOLARSTWO

Data publikacji: 2023-03-08

ZLECĘ PRODUKCJĘ SKRZYNEK DREWNIANYCH

Poszukuje: Firma zleci produkcję skrzynek drewnianych. Wymiar 39.5/29 wys. 24 mm. Grubość deski 0.9-1 cm. Zbijana na zszywki 25 mm. Drewno sosna, jodła świerk. Zapraszam do kontaktu.

Kraj: Polska

Data publikacji: 2023-03-05

ZLECĘ PRODUKCJĘ REGAŁÓW DREWNIANYCH

Zachodni dystrybutor nawiażę stałą współprace z producentami branzy drzewnej, którzy byliby zainteresowani stalymi dostawami towaru na bazie hurtowych odbiorow regałów sosnowych z drewna FSC. Półki z klejonki, regał lakierowany lakierem bezbarwnym ( zdjęcie link do pliku ). Odbiory całotirowe. Chętnych prosimy o kontakt, celem przesłania wszystkich szczegółow. Rozmawiamy po polsku. Jesteśmy firmą z Niemiec.

Kraj: Niemcy

title
STOLARSTWO

Data publikacji: 2023-03-05

SZUKAM DOSTAWCY ŁAWEK OGRODOWYCH

Ławka ogrodowa sosna/swierk FSC - Lawka ogrodowa standard o nazwie Friesenbank ( foto: link do pliku ) Odbiory calotirowe. Prosimy o nawiazanie kontaktu, celem przesłania dla Państwa szczegółów do przygotowania oferty. Jesteśmy firmą z Niemiec, rozmawiamy po polsku.

Kraj: Niemcy

title
MEBLE OGRODOWE DREWNIANE
Wyświetl:
50
Strona 1 z 21

Oni szukają twojego towaru/usługi